Дезінсекція від клопів та прибирання після неї

Дезінсекція від клопів та прибирання після неї

Зміст 

  1. Що таке дезінсекція та її види
  2. Чому паразити не помирають миттєво 
  3. Прибирання в житлі після дезінсекції

Клопи є і в приватних домах і в квартирах. Для них не важлива чистота, для них важлива присутність людини. Саме її кров’ю харчуються паразити. Коли комах у житлі мало, то скоріш за все ви їх не побачите. Вони видають свою присутність, коли досягають великої кількості. Більшість людей намагаються знищити постільних паразитів власноруч, але ефективніше буде звернутися до професіоналів в Києві тут. Спеціалісти не пропустять жодного куточку. Обробці підлягають плінтуса, меблі, шафи, тумби і всі місця, які є важкодоступними. Після обробки квартири кожен господар прагне навести в ній лад, але як правильно це зробити розповість вам ця стаття. 

Що таке дезінсекція та її види

Дезінсекцією називають обробку приміщення з допомогою інсектицидних препаратів, які знищують комах у житлі. 

 

Є два види дезінсекції:

  1. Профілактична дезінсекція є дешевшою і проводиться досить швидко. 
  2. Винищувальна дезінсекція – знищує паразитів. Спеціалісти перед обробкою оцінюють ступінь зараженості приміщення. 

 

Після обробки, частина хімічних засобів залишається на поверхнях. Щоб навести лад у домі потрібно гарно постаратися. Прибрати після дезінсекції потрібно обов’язково, ви ж не хочете дихати хімією. Є певні поради, яких необхідно дотримуватися.

Чому паразити не помирають миттєво

Помилковою є думка, що клопи помирають одразу після дезінсекції. Не хвилюйтеся і не спішіть сваритися з санітарною службою, яка обробляла вам квартиру. Різні хімічні препарати по-різному діють на комах. Найчастіше житло обробляють розчинами третього і четвертого класу, вони є безпечними і не шкодять людині. 

Розчин працює на поверхні 3-4 тижні. Це потрібно для того, щоб личинки, які з’явилися на світ також були знищені препаратом. Інсектицид має контактну дію і блокує нервові імпульси паразита, через що він і гине. 

Прибирання в квартирі після дезінсекції

Є прості але дуже важливі правила, яких потрібно дотримуватися, якщо ви не хочете бачити постільних кровосисних комах у своєму домі. Після проведення дезінсекції від клопів ви можете повернутися в квартиру через 3-8 години в залежності від застосовуваних засобів від клопів.

Специфічний аромат залишається в квартирі після обробки, проте, він не є небезпечним для домашніх улюбленців і людей. Не варто приходити додому одразу після обробки, ви можете отруїтися. Потрібно провітрити житло і почати прибирати. Звичайні миючі засоби допоможуть вам у цьому.  

Правила прибирання в житлі:

  • Помийте весь посуд;
  • Ручки дверей, столи і інші поверхні помийте розчином з милом;
  • Поперіть постіль при високій температурі;
  • Можна пропилососити коври, стіни та меблі через три дні. Мішок викиньте або поперіть в гарячій воді. 

Підлогу можна мити тільки через тиждень після обробки. Генеральне прибирання необхідно провести через місяць. Якщо в перший день ви змиєте хімічний препарат, то обробка не буде ефективною. 

Найкращим варіантом буде розпитати все у спеціаліста, який проводив дезінсекцію. Він детально вам розкаже коли можна приступити до прибирання. 

Відгук 

Коли я побачила постільних клопів, то не стала гаяти час і одразу викликала професіоналів. Ну не вірю я в те, що від комах можна позбутися власними силами. Коштувала дезінсекція не дорого. Перед тим, як піти фахівець чітко пояснив, як і що потрібно робити, щоб не знизити ефективність обробки. Прибирала я через місяць і шкідників більше не бачила.   

Валерія, Житомир

Меню